You are currently viewing قفسه دیواری فلزی

قفسه دیواری فلزی

قفسه دیواری فلزی یکی از ضروریات هر فروشگاه است که به محیط آن نظم می بخشد. قفسه فلزی فروشگاهی یک طرفه راک فلز در دسته قفسه بندی فروشگاهی قرار دارد اما در بسیاری از سوپرمارکت ها و حتی هایپرمارکت‌های بزرگ نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد قفسه دیواری فروشگاهی

از این نوع قفسه فلزی حتی برای قفسه بندی انبار منزل هم میتوان استفاده نمود. این نشان از کاربرد وسیع این نوع قفسه بندی فروشگاهی دارد.

قفسه دیواری فروشگاهی، بسیار محکم و مقاوم بوده و برای چیدن انواع کالاها از سبک تا سنگین قابل استفاده می‌باشد. بنابراین خرید آن برای یک فروشگاه نیاز است.

طبقات قابل تنظیم آسان!

قفسه فروشگاهی دیواری، دارای طبقه قابل تنظیم می‌باشد که نصب آن‌ها بسیار ساده است و نیاز به هیچ پیچ و مهره‌ای ندارد. همین امر باعث افزایش سرعت نصب می‌شود. بنابراین هنگام نصب آن‌ها لازم نیست فروشگاه را تعطیل نمایید، همچنین به هیچ ابزاری احتیاج ندارید و می‌توانید در حضور مشتریان و بدون ایجاد سر و صدا، به نصب و جابجایی طبقات اقدام نمایید. علاوه بر آن، می‌توانید ارتفاع طبقات این قفسه فروشگاهی یک طرفه را با توجه به محصولات چیده شده در آن‌ها تغییر دهید. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و محیط فروشگاهتان، این قفسه فلزی دیواری را در ابعاد دلخواه سفارش دهید.

ویژگی‌های قفسه دیواری فلزی

از مهم‌ترین ویژگی‌های قفسه فروشگاهی دیواری، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابل استفاده در کلیه فروشگاه‌ها و سوپرماکت‌ها و هایپرمارکت‌ها
  • قابل استفاده در انبار خانگی
  • نصب آسان و سریع
  • مناسب جهت کالاهای سبک و نیمه سنگین
  • امکان انتخاب ضخامت ورق کفی در هنگام سفارش
  • دارای طبقات قابل تنظیم توسط کارکنان فروشگاه
  • قابل شستشو و تمیزکاری آسان

نمونه قفسه‌های یک طرفه دیواری شرکت پارس لجستیک

شرکت پارس سپار صنعت (پارس لجستیک) با تکیه بر دانش و تجربه که در سال‌های زیاد کسب کرده، می‌تواند ساخت قفسه‌های فلزی دیواری با کیفیت را برای فروشگاه‌ها کاملا تضمین کند.

دیدگاهتان را بنویسید